TRENIRUOTĖS YRA TRUMPOS, PAPRASTOS IR LABAI EFEKTYVIOS. VIENOS TRENIRUOTĖS TRUKMĖ 5-8 MIN. MANKŠTOS TINKA BET KOKIO AMŽIAUS, SVORIO BEI FIZINIO PASIRENGIMO SVEIKIEMS ŽMONĖMS. JEIGU TURITE ABEJONIŲ, PRIEŠ SPORTUOJANT PASITARKITE SU SAVO GYDYTOJU.

JŪSŲ PAGEIDAVIMU GALIME PRIMINTI APIE NAUJOS TRENIRUOTĖS PRADŽIĄ. TOKIU BŪDU NEPRALEISITE GALIMYBĖS KASDIEN TRUMPAI, BET PROFESIONALIAI PAJUDĖTI SU GERIAUSIAIS ŠALIES SPORTO TRENERIAIS. PRIMINIMAMS YRA NAUDOJAMA MŪSŲ FB PASKYRA IR/AR EL. PAŠTAS (300 pirmųjų žmonių).

ATSIŲSKITE MUMS SAVO SPORTO NAMUOSE POREIKIUS IR MES PASISTENGSIME ATSIŽVELGTI Į MŪSŲ DRAUGŲ REIKMES, KAD SAVO NORIMŲ TIKSLŲ PASIEKTUMĖTE DAR GREIČIAU.

MES PARENKAME BEI ĮKELIAME VIENĄ TRENIRUOTĘ PER PARĄ. JŪS NEŽINOTE KOKIA TRENIRUOTĖ LAUKIA JŪSŲ RYTOJ. VISOS DIENOS METU GALĖSITE ATLIKTI TOS DIENOS TRENIRUOTĘ. JEIGU PRALEISITE, JOS NEBEMATYSITE. NEPRALEISKITE PROGOS SPORTUOTI SMAGIAI!

SPORTO NAMUOSE VIDEO - YRA KOKYBIŠKOS SERTIFIKUOTŲ SPECIALISTŲ SPORTO BEI MEDICINOS SRITYJE TRENIRUOTĖS. TRENIRUOTES GALITE ŽIŪRĖTI PER BET KURĮ PRIETAISĄ, INTERNETU. VIDEO PRIKLAUSO WWW.JUDAMKARTU.LT PROJEKTUI.

TAPKIME DRAUGAIS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE, KURIUOSE SKELBSIME PRANEŠIMUS APIE NAUJĄ TRENIRUOTĘ BEI DALINSIMĖS KITA NAUDINGA INFORMACIJA.